خانه نقشه سايت تماس با ما درباره ما راهنما فهرست شعب عضويت ورود ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠ ساعت ٤ : ٨  

لطفا رمز توليد شده توسط دستگاه رمزياب خود را در قسمت مربوطه وارد نمائيد.

در صورت غير فعال شدن شناسه كاربري خود مي‌توانيد درخواست "فعال نمودن" نماييد . در صورت مفقودي، معيوبي و يا به سرقت رفتن دستگاه رمزياب خود، مي‌توانيد دستگاه "رمزياب جديد" درخواست نماييد.

ورود به سبا
شناسه كاربرى :
رمز عبور :
 
نکات مهم بهنگام استفاده از سبا

1- دستگاه رمزياب وسيله ايست برای ورود به سيستم که توسط  بانك  برای هر مشتری بصورت جداگانه، شخصی سازی شده و صرفا  پس از احراز هويت حضوري مشتری در شعبه در اختيار او قرار مي‌گيرد.
2- مشتريان موظف مي‌باشند بلافاصله پس از اخذ دستگاه رمزیاب خود‌، ابتدا نسبت به تغييررمز آن اقدام و در حفظ و محرمانه نگهداشتن آن اهتمام نمايند. در غير اينصورت بانك هيچ گونه مسئوليتي در قبال خسارت و زيان‌هاي وارده به مشتريان در اثرسوء استفاده های احتمالی ناشی از دسترسی های غير مجاز، مفقود شدن و یا به سرقت رفتن دستگاه رمزیاب را بعهده نخواهد داشت.
3- چنانچه رمزعبور مكررا 3 بار بصورت اشتباه وارد گردد،  سيستم شناسه کاربری شخص را به صورت خودکار غير فعال می کند و شخص برای فعال سازی مجدد بايد از طريق روال درخواست فعال سازی اقدام نمايد.
4- در صورتي كه بانك كتبا از فوت، حجر و ورشكستگي مشتري مطلع گردد و همچنين در مواردي كه بازداشت نامه‌‌اي از مراجع ذيصلاح قانوني كه حق بازداشت اموال اشخاص را دارند دريافت نمايد، شناسه کاربری را غيرفعال و در مورد مانده حساب‌هاي مرتبط با آن طبق شرايط و مقررات حساب‌هاي مذكور عمل خواهد نمود.
5- بانك مي‌تواند كليه موضوعات مشكوك و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون را در ارتباط با خدمات سبا به مقامات قضائي اعلام دارد تا تحت پيگرد قانوني قرار گيرند.